Dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej 2018

Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Lublin, Białystok, cała Polska

Nasza agencja reklamowa jest

0%
Zaangażowania w realizowane projekty

Dofinansowanie na rozpoczęcie działalności
gospodarczej 2018

Czy wiesz, że zakładając własną działalność gospodarczą, możesz ubiegać się o dotacje z UE lub Powiatowego Urzędu Pracy?  Dużą zaletą takiego dofinansowania jest to, że jest ona bezzwrotna (przy spełnieniu warunków zawartych w regulaminie danego urzędu). Najważniejszy jest trafiony pomysł i dobrze przygotowany biznes plan oraz oczywiście szczęście 🙂 W pierwszej kolejności należy złożyć wniosek o dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej w odpowiednim urzędzie, którego analiza trwa z reguły do 30 dni. Po pozytywnej decyzji przyszły przedsiębiorca otrzymuje dotację we wnioskowanej kwocie, którą musi wydatkować zgodnie z umową i sporządzonym biznes planem w określonym przeważnie krótkim czasie.

Starasz się o dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej? Gratulujemy wyboru i zachęcamy do skorzystania z usług naszej agencji reklamowej AFISTO. Musisz umiejętnie wykorzystać środki przeznaczone na reklamę i na pewno będziesz potrzebować profesjonalnej firmy do promocji swojego nowego biznesu. Poznaj naszą szeroką ofertę oraz atrakcyjne ceny przygotowane specjalnie dla Ciebie. Mamy doświadczenie w realizacji projektów reklamowych z dotacji na podjęcie działalności gospodarczej i wiemy jak ważna dla Ciebie jest korelacja jakość / cena / czas.

Nie czekaj dłużej skontaktuj się z nami już teraz !

Strony internetowe ● pozycjonowanie ● Projekt logo ● WIZYTÓWKI ● ulotki ● foldery ● banery ● rollupy ● plakaty ● fotografia produktowa