Fotografia wnętrz Białystok

Profesjonalna fotografia wnętrz, architektury i nieruchomości

fotografia wnętrz, architektury nieruchomości

Fotografia wnętrz, czy nieruchomości jest wykonywana głównie przez ekspertów specjalizujących się w fotografii architektonicznej lub projektowaniu wnętrz. Większość ludzi nigdy nie zastanawia się nad tym, dlaczego warto mieć profesjonalne zdjęcia swojej nieruchomości. Jeśli wystawiasz dom na sprzedaż lub wynajem, dobre zdjęcia salonu lub jadalni mogą być świetnym elementem zachęcenia klienta skorzystania z naszej oferty, oczywiście przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Dobre, szczegółowe fotografie wnętrza i jego wyposażenia mogą się przydać do dokumentacji ubezpieczeniowej. A gdy dorastamy, kto nie ceni sobie zdjęć sypialni z dzieciństwa z minionych lat? Fotografia architektury może również przydać się przy dokumentacji budowy domów i mieszkań przez dewelopera oraz zachęcenia klienta szybkiego do zakupu. Oferta skierowana jest również do hoteli, lokali oraz restauracji, które chcą pozyskać nowych potencjalnych klientów. Wszystkie nasze fotografie podajemy profesjonalnej obróbce graficznej, aby uzyskać jak najlepszy efekt końcowy.

Fotografia wnętrz

Fotografia wnętrz jest specjalistyczną i trudną dziedziną fotografii. Pomieszczenia z reguły są słabo oświetlone oraz zdarza się, że trzeba fotografować wnętrza, które są niewielkie. Fotograf wnętrz dobrze wykorzystuje naturalne oraz sztuczne oświetlenie, aby uwydatnić elegancję i piękno Twojego pomieszczenia. Z pomocą przychodzi fotografia szerokokątna oraz nasze doświadczenie dzięki, którym możemy wykonać fotografię wnętrza, które na zdjęciu jest o wiele większe i piękniejsze. Pamiętaj, że obraz wart jest więcej niż tysiąc słów. Zleć fotografię wnętrz do specjalistów w tej dziedzinie czyli nas.

Fotografia nieruchomości

Kiedy sprzedajesz swoją nieruchomość, ważne jest, abyś zrobił wszystko, co w Twojej mocy, aby zwiększyć atrakcyjność oferty w krótkim czasie. Sprzedając dom przez miesiące, nawet tygodnie, drastycznie wpływasz na jego wartość. Chcesz, aby Twoja nieruchomość zrobiła wspaniałe pierwsze wrażenie? Dlatego konieczne jest wynajęcie profesjonalistów w fotografii nieruchomości takich jak AFISTO. Nasze zdjęcia idealnie nadają się do umieszczenia na portalach internetowych. Dzięki naszemu doświadczeniu w fotografii i obróbce graficznej Twoja nieruchomość lub lokal szybko znajdą odpowiedniego właściciela.

Fotografia wnętrz cennik

Fotografia wnętrz
za jedyne 299 zł

Super cena
  • wykonanie ~ 15 fotografii jednej nieruchomości
  • pomoc w przygotowaniu obiektu do zdjęć - basic Home Staging
  • zdjęcia budynku wewnątrz, zewnątrz oraz otoczenia
  • obróbka i retusz wszystkich wykonanych zdjęć
  • zapis do wersji internetowej oraz na potrzeby druku
  • w cenie naniesienie na fotografię znaku wodnego (opcja)
  • wysyłka zdjęć drogą elektroniczą
  • dojazd na terenie miasta Białystok

Cena netto. W przypadku większej ilości zdjęć, dojazdu poza miasto Białystok lub specjalnych wymagań klienta – proszę o kontakt w celu przedstawienia wyceny.

Fotografia wnętrz białystok