fotografia produktowa

Profesjonalna fotografia produktowa, reklamowa, packshoty

Nasze zdjęcia są

Fotografia produktowa, reklamowa, Packshot | Białystok, Warszawa

fotografia produktowa

Wykonujemy profesjonalną fotografię produktową, reklamową oraz packshoty. Zdjęcia robimy specjalistycznym sprzętem w naszym studiu. Fotografie, które dla Was zrobimy idealnie nadają się do umieszczenia w sklepie internetowym, na stronie firmowej oraz materiałach drukowanych takich jak katalogi, ulotki lub reklamy wielkogabarytowe – billboardy. Możecie dostarczyć produkty do zdjęć do naszego biura w Białymstoku lub możemy wykonać sesję u Was na miejscu. Istnieje również opcja przesłania produktów pocztą, a my po wykonaniu fotografii odeślemy do Was cały komplet. Współpracujemy z małymi firmami jak i z dużymi producentami. Formaty zdjęć które otrzymacie to: wersje skompresowane oraz pełnej jakości, niezależnie od tego czy zamierzasz używać ich w internecie, czy w wysokiej jakości wydrukach. Wszystkie zdjęcia poddawane są profesjonalnej obróbce graficznej.

Fotografia produktowa (packshoty)

Fotografia produktowa czyli tzw. packshoty ma za zadanie prezentację produktów i zachęcenia potencjalnych nabywców do ich zakupu. Zdjęcia produktowe są nieodzownym elementem reklamy (aż 90% informacji przesyłanych do naszego mózgu jest właśnie wizualnych). Zaprezentowanie dopracowanych, profesjonalnych zdjęć produktowych podkreśla wizerunek Twojej marki, tworząc pozytywne pierwsze wrażenie. Packshoty powinny być wykonane na czystym, przeważnie jasnym tle, zachowując odpowiedni kąt i wysokość. Skontaktuj się z nami w celu darmowej wyceny sesji zdjęciowej Waszych produktów!

Fotografia reklamowa

Fotografia reklamowa w odróżnieniu od zdjęć produktowych prezentuje dany produkt w naturalnym środowisku, podczas użytkowania. Może to być samochód podczas jazdy lub kurtka w czasie wyprawy górskiej. Jesteśmy ekspertami w wykorzystaniu fotografii produktowej w marketingu i projektowania oraz doskonale znamy trendy sprzedażowe. Musimy przeanalizować szczegóły i określić docelowych odbiorców, aby móc tworzyć fotografie, które nakłaniają klienta do zakupu produktu lub usługi. Pomysłów mamy wiele, a ogranicza nas jedynie czas. Przygotujemy dla Was niezapomniane zdjęcia reklamowe!

cennik fotografii produktowej

Liczba zdjęć
9 – 50
51 – 100
101 – 200
powyżej 201
STANDARD
30 zł
25 zł
20 zł
WYCEŃ
PREMIUM
40 zł
35 zł
30 zł
WYCEŃ

Podane ceny są orientacyjnymi cenami netto za 1 szt. W celu dokładnej wyceny fotografii produktowej proszę o kontakt. Zdjęcia produktów wielkogabarytowych oraz o znacznej masie własnej wykonujemy na miejscu u klienta.

STANDARD – zdjęcia standardowe, będące najczęściej wybieraną opcją. W tej wersji wykonujemy standardową obróbkę graficzną w tym wg preferencji: retusz defektów, wycięcie z tła, dodanie cieni, znaku wodnego oraz kadrowanie do odpowiedniego rozmiaru. Klient otrzymuje wersję elektroniczną oraz do druku: idealna do materiałów reklamowych jak: katalogi, prospekty, ulotki itd.

PREMIUM – zdjęcia premium wymagające m.in: układania, czyszczenia, prasowania, składania, układania, skręcania, rozkładania oraz pracochłonnej obróbki graficznej, produkty błyszczące, połyskliwe, wielkogabarytowe oraz ciężkie. Zdjęcia odzieży typu „duch”, sesje aranżowane w specjalnej kompozycji itd. Otrzymujecie wersję elektroniczną oraz do druku: przygotowaną dla wszystkich materiałów reklamowych.

 

Nasze przykładowe realizacje