fotografia produktowa

Profesjonalna fotografia produktowa, reklamowa, packshoty

Nasze zdjęcia są

Fotografia produktowa, reklamowa, Packshot | Białystok, Warszawa

fotografia produktowa

Wykonujemy profesjonalną fotografię produktową, reklamową oraz packshoty. Zdjęcia robimy specjalistycznym sprzętem w naszym studiu. Fotografie, które dla Was zrobimy idealnie nadają się do umieszczenia w sklepie internetowym, na stronie firmowej oraz materiałach drukowanych takich jak katalogi, ulotki lub reklamy wielkogabarytowe – billboardy. Możecie dostarczyć produkty do zdjęć do naszego biura w Białymstoku lub możemy wykonać sesję u Was na miejscu. Istnieje również opcja przesłania produktów pocztą, a my po wykonaniu fotografii odeślemy do Was cały komplet. Współpracujemy z małymi firmami jak i z dużymi producentami. Formaty zdjęć które otrzymacie to: wersje skompresowane oraz pełnej jakości, niezależnie od tego czy zamierzasz używać ich w internecie, czy w wysokiej jakości wydrukach. Wszystkie zdjęcia poddawane są profesjonalnej obróbce graficznej.

Fotografia produktowa (packshoty)

Fotografia produktowa czyli tzw. packshoty ma za zadanie prezentację produktów i zachęcenia potencjalnych nabywców do ich zakupu. Zdjęcia produktowe są nieodzownym elementem reklamy (aż 90% informacji przesyłanych do naszego mózgu jest właśnie wizualnych). Zaprezentowanie dopracowanych, profesjonalnych zdjęć produktowych podkreśla wizerunek Twojej marki, tworząc pozytywne pierwsze wrażenie. Packshoty powinny być wykonane na czystym, przeważnie jasnym tle, zachowując odpowiedni kąt i wysokość. Skontaktuj się z nami w celu darmowej wyceny sesji zdjęciowej Waszych produktów!

Fotografia reklamowa

Fotografia reklamowa w odróżnieniu od zdjęć produktowych prezentuje dany produkt w naturalnym środowisku, podczas użytkowania. Może to być samochód podczas jazdy lub kurtka w czasie wyprawy górskiej. Jesteśmy ekspertami w wykorzystaniu fotografii produktowej w marketingu i projektowania oraz doskonale znamy trendy sprzedażowe. Musimy przeanalizować szczegóły i określić docelowych odbiorców, aby móc tworzyć fotografie, które nakłaniają klienta do zakupu produktu lub usługi. Pomysłów mamy wiele, a ogranicza nas jedynie czas. Przygotujemy dla Was niezapomniane zdjęcia reklamowe!

Nasze przykładowe realizacje

zdjęcia na białym tle bez cienia