projekty graficzne

Projektujemy katalogi, foldery, ulotki, zaproszenia, plakaty,
rollupy, bannery, billboardy, reklamę prasową i internetową

profesjonalne projekty graficzne

Chcesz, aby Twoja firma zrobiła świetne pierwsze wrażenie? Zleć dla nas przygotowanie profesjonalnych projektów graficznych takich jak: katalogi, foldery, ulotki, zaproszenia, plakaty, rollupy, bannery, billboardy. Integralną częścią marki są również projekty graficzne takie jak: reklama prasowa i internetowa, które pomagają w stworzeniu pozytywnego wizerunku firmy u odbiorców. Dzięki nowoczesnej szacie graficznej zyskujesz nie tylko wysoką rozpoznawalność, ale także możesz przekonwertować odbiorców na kupujących, co prowadzi do zwiększenia sprzedaży. Wszystkie powyższe korzyści mogą przyczynić się do jednego potężnego wyniku: zwiększenia sprzedaży i przychodów dla Twojej firmy. Zastosowanie indywidualnie dopasowanego projektu graficznego może poprawić wiele aspektów działalności firmy. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, w jaki sposób możemy pomóc Ci wzmocnić komunikację, marketing i markę poprzez nasze projektowanie graficzne. Wykonujemy również druk materiałów reklamowych.

Katalogi firmowe

Jednym z najlepszych sposobów przekazu są unikalnie zaprojektowane katalogi firmowe, które przekonują, otwierają drzwi i zmieniają postrzeganie firmy, oczywiście na te pozytywne. Zdajemy sobie sprawę, że każdy klient jest inny. Niezależnie od tego, czy są to ścisłe wytyczne korporacyjne, czy wolisz zaufać naszemu doświadczeniu. Zaprojektujemy dla was katalogi firmowe, które z pewnością pozostawią niezatarte wrażenie. Usługa naszej agencji reklamowej jest kompletna. Zaczynając od projektowania katalogów, doboru odpowiednich zdjęć, unikalnych tekstów, poprzez zarządzanie drukiem i dostawą.

Foldery reklamowe

Jednym z podstawowych sposobów promocji marki są foldery reklamowe, które zazwyczaj są prezentowane klientowi w celu przedstawienia informacji na temat profilu firmy, jej produktów i usług. Foldery reklamowe powinny zawierać przesłanie, które Twoja firma chciałaby zaprezentować. Pamiętaj o uwzględnieniu tylko ważnych elementów i przydatnych treści czyli: opis produktów, dane techniczne, zdjęcia, cennik. Profesjonalne foldery są często drukowane na grubym, eleganckim papierze, aby uzyskać wrażenie jakości. Zapewniamy kompletną usługę projektowania katalogów firmowych, aż po druk.

Ulotki reklamowe

Uważasz, że ulotki są nieefektywne? Pomyśl jeszcze raz! Chociaż żyjemy w czasach nowoczesnych technik reklamowych, ulotka jest wciąż bezcennym narzędziem promocyjnym. Jest powód, dla którego używamy tej samej techniki reklamowej od stuleci. Ulotki działają! Niezależnie od tego, jaki biznes prowadzisz, są one skutecznym sposobem na przekazanie wiadomości. Profesjonalnie zaprojektowane ulotki są tańsze, niż mogłoby się wydawać, a ich wydrukowanie kosztuje grosze. Każdego dnia jesteśmy zasypywani reklamami online, ale w rzeczywistości bardzo rzadko można natknąć się na nowocześnie zaprojektowaną ulotkę.

Plakaty

Plakaty stanowią prosty i opłacalny sposób komunikowania się z konkretnym rynkiem docelowym. Atrakcyjny projekt plakatu może zostać zauważony przez osoby i zachęcić do uczestnictwa w danym wydarzeniu. Plakaty mogą pozostać na długo w pamięci odbiorców i są świetnym narzędziem dla małych i średnich firm do zwiększania świadomości marki i jednocześnie są tańsze niż popularne formy reklamy, takie jak radio czy telewizja. Profesjonalny plakat będzie zawierał wezwanie do działania, które zachęca widza do reakcji tak szybko, jak to możliwe. Można zawiesić wiele plakatów w jednym miejscu, aby zwiększyć siłę i widoczność firmy. AFISTO poleca!

Rollupy

Rollupy są wyjątkowo modne i nowoczesne oraz niewiarygodnie szybkie i łatwe w montażu. Stanowią doskonały sposób prezentacji firmy lub produktu. Rollupy stają się coraz bardziej popularne i wykorzystywane na konferencjach i kampaniach promocyjnych małych firm, jak i dużych korporacji. Często mają również zastosowanie podczas prezentacji oraz jako uzupełnienie stoisk targowych. Największą zaletą rollupów jest mobilność - lekka, aluminiowa konstrukcja sprawia, że można je zabrać wszędzie, gdzie są potrzebne, a po użyciu w szybki sposób można je złożyć i umieścić w poręcznym futerale. Skorzystaj z naszych rollupów i wyróżnij się spośród konkurencji!

Banery reklamowe

Banery drukowane to świetna okazja do promocji produktu, biznesu lub wydarzenia. Druk wielkoformatowy pozwala nam tworzyć niestandardowe wymiary medium. Banery z PVC są bardzo popularnym i niedrogim rozwiązaniem. Zazwyczaj banery z PVC są używane na zewnątrz i wyposażone są w oczka lub tunele umożliwiające ich zawieszanie. Z kolei banery siatkowe zawierają tysiące małych dziurek, które umożliwiają przepływ wiatru, światła i dźwięku. Banery siatkowe są niezwykle wytrzymałe, odporne na wiatr i warunki atmosferyczne. Jeśli szukasz baneru koniecznie skontaktuj się z nami, przygotujemy profesjonalny projekt graficzny obok którego ludzie nie przejdą obojętnie.

Billboardy

Billboardy są formą zewnętrznej reklamy wielkogabarytowej. W tym przypadku masz gwarancję, że ludzie zobaczą Twoją reklamę – przeważnie umieszczane są w centrum miasta, wzdłuż autostrad i ruchliwych ulic. Ponadto, inaczej niż w reklamach telewizyjnych lub reklamach prasowych, nie można zmienić kanału, ani przerzucić strony na billboardzie, dlatego przyszli klienci na pewno zauważą Twoją reklamę. Kolejną dodatkową korzyścią jest to, że wiele osób podróżuje wielokrotnie tą samą trasą, np. codziennie dojeżdżając do pracy. To gwarancja, że będą regularnie zwracać uwagę na twój billboard.

Reklama prasowa

Reklama prasowa jest najstarszą formą promocji od czasu powstania słowa reklama. We współczesnym świecie, w którym media społecznościowe i e-marketing są chętnie wykorzystywane do promocji firmy, wydaje się, że zapomnieliśmy o skuteczności reklamy w gazetach lub czasopismach branżowych. Reklama prasowa jest wciąż świetnym medium na promocję produktów i usług Twojej firmy na rynku lokalnym, regionalnym lub krajowym. Agencja reklamowa AFISTO zaprojektuje dla Was niezapomnianą reklamę prasową, począwszy od tych małych, aż po całe rozkładówki.

Reklama internetowa

Reklama internetowa ma na celu generowanie ruchu na stronie internetowej. Wykorzystywane są do akcji promocyjnych przeprowadzanych na Facebooku lub kampaniach Google AdWords. Banery internetowe mogą funkcjonować jak zwykłe, drukowane reklamy: promować wydarzenie, informować o nowym produkcie, zwiększać świadomość marki itd. Skuteczna reklama internetowa charakteryzuje się czytelnym wezwaniem do działania. Baner reklamowy powinien być spójny z identyfikacją wizualną firmy oraz samej strony internetowej. Potrzebujesz banerów internetowych? Skontaktuj się z nami!

Przykładowe projekty graficzne