Ulotki reklamowe Białystok

Projektowanie i druk ulotek reklamowych

Ulotki reklamowe | Białystok

Niezależnie od tego, czy wprowadzasz nowy produkt, czy zwiększasz świadomość marki, ulotki reklamowe są  wygodnym i atrakcyjnym wizualnie narzędziem marketingowym. Ulotki to bardzo przystępny, ponadczasowy sposób na promocję Twojej marki w Białymstoku, szczególnie w porównaniu z innymi formami reklamy drukowanej i cyfrowej. Ulotki reklamowe to doskonały sposób na zwrócenie uwagi potencjalnych klientów, niezależnie od tego, czy są dostarczane do drzwi, czy wręczane na ulicach. Tam, gdzie reklama online lub wiadomość e-mail mogą zostać przewinięte i zapomniane w jednej chwili, fizyczny format ulotek oznacza, że mogą wywrzeć trwałe wrażenie na docelowym czytelniku. Można je zamówić w dowolnej ilości, co pozwala zaoszczędzić na kosztach drukowania i daje większą liczbę ulotek do rozdania odbiorcom. Dodatkowo koszty rozdania ulotek są symboliczne. W AFiSTO otrzymują Państwo indywidualny projekt graficzny ulotki, do wyboru różne rozmiary, rodzaje papieru i wykończenia ulotek.

 
Projektowanie ulotek Białystok
Projekt zaproszeń - Agencja Reklamowa - Białystok, Warszawa

Projektowanie ulotek reklamowych - Białystok

Wybranie odpowiedniej kolorystki użytej w projekcie ulotek reklamowych wymaga starannego dopasowania, dlatego konieczne jest używanie kolorów, które ludzie mają kojarzyć z Twoją firmą. Utrzymanie spójności marki we wszystkich materiałach marketingowych sprawi, że Twoja firma pozostanie na dłużej w pamięci. Najlepsze projekty ulotek są odważne, naszpikowane dobrymi zdjęciami. Możemy wykonać dla Państwa fotografię produktową, aby wstawić przyciągające wzrok zdjęcia Waszego produktu i umieścić na nowej ulotce. Jeśli potrzebujesz czegoś bardziej abstrakcyjnego, proponujemy kontrastowe kolory, które bardziej przyciągają wzrok.

Ulotki muszą natychmiast przekazać swoją wiadomość – wg badań tylko 4% reklam ogląda się dłużej niż dwie sekundy – to wystarczy, by przeczytać tytuł. Jeśli Twój nagłówek jest interesujący, zachęci czytelników do jej obejrzenia. Ulotki oferują dużo miejsca, aby skutecznie przekazać wiadomość potencjalnym klientom, bez przeciążania ich informacjami. Dostępna jest szeroka gama opcji projektowania, dzięki czemu możesz wybrać odpowiedni rozmiar ulotki dla ilości informacji, które chcesz uwzględnić. Aspekty, takie jak układ ulotki – niezależnie od tego, czy są to zdjęcia przyciągające uwagę,  teksty, czy też kombinacja obu tych elementów – można je dopasowywać, aby ułatwić czytelnikowi przyswajanie informacji. Na ulotce reklamowej nie może zabraknąć  przydatnych informacji o Twojej firmie, takich jak dane kontaktowe, adresy stron internetowych i e-maile – działając prawie jak wizytówka.

 

Wymiary ulotek reklamowych | Białystok

Format ulotek z reguły jest dopasowany do ilości treści oraz zdjęć, ale nie jest to zasadą. Jeśli okaże się, że jest za dużo materiału i za mało miejsca, może być konieczne dostosowanie rozmiaru ulotki. Ulotki A4 mają dużo miejsca na wiele informacji i pozwalają przedstawić więcej szczegółów bez zajmowania miejsca. Możesz nawet tworzyć mniejsze wersje swojej ulotki, aż do rozmiarów A6 i A7 z mniejszą ilością informacji, ale używane są raczej do szybszej, bardziej zwięzłej reklamy.

Poniżej prezentujemy formaty ulotek reklamowych jednostronnych i dwustronnych, które są wybierane najczęściej przez naszych klientów.
– A7 (74×105 mm)
– A6 (105×148 mm)
– A5 (148×210 mm)
– A4 (210×297 mm)
– DL (99×210 mm) oraz DLx2 (210×198 mm)
– B6 (125×176 mm)
– Kwadratowe 120×120 mm, 150×150 mm, 200×200 mm

 
Ulotki reklamowe Białystok

Cena projektu graficznego
| druku ulotek - Białystok

Projekt ulotki
od 150 zł netto

Super cena
  • Na koszt projektu ulotki oraz druku wpływa kilka czynników:
  • format ulotki oraz zaawansowanie projektu graficznego
  • nakład druku, rodzaj papieru i jego grubość np. 130g/m², 170g/m², 250g/m²
  • zadruk jednostrony pełny kolor (4+0) lub dwustronny (4+4)
  • rodzaj użytych uszlachetnień np. folia mat, folia błysk, lakier punktowy
  • termin realizacji zlecenia projektu i druku
Prosimy o kontakt w celu wyceny i przedstawienia oferty!