Projektowanie logo

Tworzymy nowoczesne, profesjonalne logotypy dla firm

Projektowanie logo białystok

Projektowanie logo Białystok

Dlaczego projekt logo jest ważny?

Zastanawiasz się dlaczego niektóre projekty logo, stają się rozpoznawalne, a niektóre są szybko zapomniane? Logo jest podstawowym symbolem wizualnym firmy, przedstawiającym jej cele oraz wartości. Dobrze zaprojektowane logo pomaga w budowaniu i utrzymywaniu określonego wizerunku marki. Umieszczając logotyp na materiałach reklamowych, swojej stronie internetowej i wiadomościach e-mail, zapewniasz klientom stały kontakt z Twoją marką.  Nowoczesne logo ma wiele zalet, o których musisz pamiętać, aby zapewnić rozwój Twojej firmy. Biorąc pod uwagę, że wiele przedsiębiorstw oferuje bardzo podobne produkty i usługi, każda z nich chce odnieść sukces oraz sprawić, że konsument wybierze ją zamiast konkurencji. Logo odgrywa w tym kluczową rolę, ponieważ bezpośrednio reprezentuje firmę. Gdyby projekt logo był podobny do innego istniejącego już logotypu, konsumenci uznaliby markę za mało wiarygodną i cenioną.

 Z drugiej strony, jeśli logo nie odzwierciedla typowej działalności, firma pozostanie niezauważona na rynku. Dzięki dobremu projektowi logo, marka zdobywa pozycję rynkową, powstaje poczucie zaufania i jakości u konsumentów, a w konsekwencji Twoja firma odnotowuje wzrost sprzedaży. Udowodniono, że ludzie lepiej zapamiętują obrazy niż słowa. Jeżeli zgłosisz się do nas Twoi klienci będą pamiętać kreatywny projekt logo, nawet jeśli zapomną jej nazwę 😉 Gdy ludzie skojarzą logotyp z dobrą usługą lub produktem, możesz mieć pewność, że będą pamiętać Twoją firmę, za każdym razem, gdy się z nią zetkną, bez znaczenia czy logo umieszczone będzie w katalogach, banerach reklamowych czy plakatach. W dzisiejszych czasach musisz użyć wszystkich dostępnych narzędzi, aby wyprzedzić konkurencję, a silna marka i dobry logotyp zaprojektowany przez naszą firmę to niezwykle potężne narzędzie. Chcesz wiedzieć więcej skontaktuj się z nami już teraz!

Cechy dobrego projektu logo?

Prostota logotypu

Jedną z największych zalet dobrego logo jest jego prostota i wszechstronność czyli to, że dobrze wygląda na każdym elemencie reklamowym. Taki projekt logo jest czytelny i można go śmiało wykorzystać w katalogach, na billboardach, a także na małych elementach takich jak np. długopis. Bardziej złożone logotypy, posiadające gradienty i skomplikowane elementy, nie spełnią swojej funkcji. Powód jest banalny. Im prostsze logo tym łatwiej jest je zapamiętać. Największe firmy na świecie posiadają takie loga, które dzięki swojej prostocie są ponadczasowe. Pamiętaj czasami mniej znaczy więcej, a najważniejszy jest trafiony pomysł!

Kolorystyka logo

Użycie odpowiednich kolorów w projektowaniu logo jest bardzo istotne. Dla zasady powinniśmy użyć maksymalnie trzech barw. Każdy kolor użyty w logo ma inne znaczenie np. Czerwony oznacza pasję, energię, niebezpieczeństwo lub agresję. Pomarańcz kojarzymy z innowacją i nowoczesnym myśleniem. Zielony jest powszechnie stosujemy w logotypie, gdy firma chce podkreślić swoją naturalność i ekologię. Inne znaczenie to wzrost i świeżość, kolor zielony jest popularny wśród firm finansowych. Niebieski jest jednym z najczęściej używanych kolorów w logo firmowym. Oznacza profesjonalizm, uczciwość, szczerość i spokój.

Projektowanie logo - cennik

1 propozycja logo

199 złnetto
Jedna propozycja logo
Zapis logo w wektorze i rastrze
Jedna seria poprawek

2 propozycje logo

349 złnetto
Dwie propozycje logo
Zapis logo w wektorze i rastrze
Dwie serie poprawek

3 propozycje logo

499 złnetto
Trzy propozycje logo
Zapis logo w wektorze i rastrze
Trzy serie poprawek

* Każda dodatkowa propozycja logo koszt 150 zł netto. Projekt logo wraz z księgą znaku podlega indywidualnej wycenie, proszę o kontakt.

 

Projektowanie logo - przykładowe realizacje