Banery reklamowe Białystok

Projektowanie i druk banerów reklamowych

Banery reklamowe | Białystok

Banery reklamowe to atrakcyjny i opłacalny sposób na promocję Twojej firmy lub nadchodzącego wydarzenia. Obok każdego świetnego produktu znajduje się świetna reklama, która angażuje i inspiruje potencjalnych klientów. W AFiSTO uważamy, że jednym ze sposobów na przyciągnięcie nowych klientów są właśnie profesjonalne banery reklamowe.
 
Twoja strategia reklamowa musi tworzyć wyjątkowe, innowacyjne i wciągające reklamy o pięknym wyglądzie, wysokiej jakości i niezrównanym wykończeniu. Banery reklamowe PCV w technologii druku UV to jedna z najnowocześniejszych form produkcji banerów reklamowych, które są odporne na promieniowanie UV, trudne warunki atmosferyczne (niskie oraz wysokie temperatury) i drukowane przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Koszt wykonania banerów reklamowych jest stosunkowo niski, a trwałość może sięgać nawet kilku lat w zależności od panujących warunków na zewnątrz. Jakość oraz „żywotność” banerów reklamowych, które są drukowane w technologii UV, jest o wiele wyższa od podstawowego druku solwentowego.
 
Banery standardowo wykończone są oczkami, aby umożliwić mocowanie do balustrad, słupów lub siatki.
 
 
Banery reklamowe Białystok

Projektowanie banerów reklamowych - Białystok

Reklamy graficzne, a w szczególności banery reklamowe, są od wielu lat bardzo popularne i są kluczowym elementem marketingu. Niezależnie od tego, czy jesteś sprzedawcą detalicznym, dużą marką korporacyjną czy MŚP, banery reklamowe mogą być wykorzystywane w wielu promocjach marketingowych, aby zwiększać świadomość marki lub zachęcać konsumenta do zakupu Twoich produktów lub usług. Wykonamy dla Ciebie projekt oraz druk banerów w najnowszej technologi druku UV. Banery muszą przyciągać potencjalnych klientów, więc musisz postawić na projekt, który zawsze będzie wyglądał atrakcyjnie, niezależnie od najnowszych trendów na rynku. Widoczność i świadomość marki są kluczowe, aby wyróżniać się z tłumu, zostać zauważonym i zapadać w pamięć. Banery reklamowe to świetne medium do sukcesu reklamy.

Firma AFiSTO wykona projekt i druk banerów, dopasowanych do Twoich indywidualnych potrzeb.

Druk banerów Białystok

Cena projektu | druk banerów - Białystok

Druk banerów
45 zł netto/m²

Super cena
  • Na koszt projektu banerów oraz druku wpływa kilka czynników:
  • rozmiar baneru / ilość m² oraz rodzaj projektu graficznego
  • Cechy banerów w technologii UV
  • trwałość: odporność na promieniowanie UV, wysokie oraz niskie temperatury
  • jakość: idealne pokrycie powierzchni baneru żywymi kolorami
  • standardowo: zgrzewanie i oczkowanie co 50 cm

Prosimy o kontakt w celu wyceny i przedstawienia oferty!