Identyfikacja wizualna

Projektujemy logo, logotypy, wizytówki, paper firmowy

0%
Zaangażowania w realizowane projekty

identyfikacja wizualna dla firm

Potrzebujesz identyfikacji wizualnej, która przemówi do ludzi i zyska ich uznanie. Nasza agencja reklamowa umieści Twoje pomysły w elementach wizualnych, aby ożywić nieuchwytną istotę Twojej marki. Firma musi rozwijać własną tożsamość, opartą na unikalnym wzornictwie i dobrze określonej grafice. Wszystkie te elementy składają się na identyfikację wizualną: nazwa, projekt logo, wizytówki, papier firmowy. W dzisiejszych czasach firma nie buduje swojej tożsamości wyłącznie na produktach lub usługach, a obraz który przekazuje, jest również miarą sukcesu. Przed rozpoczęciem tworzenia identyfikacji wizualnej musisz wyraźnie i precyzyjnie określić strategiczne cele swojej firmy. Identyfikacja wizualna musi spełniać trzy podstawowe funkcje: być rozpoznawalna dzięki prostocie i jasności, musi przekazywać osobowość biznesową oraz wyróżniać się na tle konkurencji.

Projektowanie logo

Kluczowym elementem identyfikacji wizualnej jest oczywiście logo. Pozwala firmie nie tylko zostać rozpoznanym, ale co najważniejsze zapamiętanym. Projekt logo nie jest czymś, co należy lekceważyć i zawsze dobrze jest zlecić jego wykonanie dla profesjonalnej firmy. Specjaliści w zakresie komunikacji i projektowania identyfikują Twoje potrzeby, gusta i osobowość oraz łączą je, aby stworzyć potężne logo. Pamiętaj, że logo stanowi integralną część identyfikacji wizualnej Twego przedsiębiorstwa.

Wizytówki

Powszechnie przyjmuje się, że wizytówka jest pierwszą prezentacją Twojej firmy u potencjalnych klientów i dlatego musi być profesjonalna i skuteczna. Projekt wizytówki może być prosty, poważny i wyrafinowany lub innowacyjny i kreatywny. Dzięki naszej wiedzy oraz profesjonalizmowi tworzymy wizytówki, które przyciągną klientów do Twojej firmy. W dzisiejszych czasach projektowanie wizytówek zmieniło się w prawdziwą sztukę, a pojawienie się niestandardowych formatów i jakości druku pomoże Wam się wyróżnić.

Papier firmowy

Kiedy firma decyduje się na zlecenie zaprojektowania papieru firmowego lub zmiany tego który ma, musi wybrać odpowiednią agencję reklamową do współpracy. Papier firmowy jest równie ważny jak logo, ponieważ reprezentuje firmę i może wywołać pozytywne wrażenie u potencjalnych klientów. Dlatego papier firmowy musi wyglądać profesjonalnie i być spójny z pozostałą identyfikacją wizualną firmy. Praca z profesjonalnym studiem graficznym sprawi, że przedsiębiorstwo otrzyma papier firmowy, na który zasługuje.

sprawdź pełną ofertę naszej agencji reklamowej