Wizytówki Białystok

Projektowanie i druk profesjonalnych wizytówek

Nasze wizytówki są

Wizytówki, projektowanie i druk - Białystok

Wizytówki Białystok - projektowanie i druk

Szukasz wizytówki, która naprawdę Cię odzwierciedla? Nie szukaj dalej, wykonamy dla Ciebie indywidualny projekt wizytówki oraz zajmiemy się jej wydrukiem. Ogromnym powodem, dla którego wizytówki są nadal bardzo popularne, jest to, że są po prostu skuteczne! Wizytówki są podstawową formą prezentacji firmy oraz osoby, która ją reprezentuje. Zawierają dane kontaktowe, opis stanowiska, logo firmy, adres strony internetowej, itd. Wizytówki są jednym z najbardziej skutecznych narzędzi marketingu bezpośredniego i warto zadbać, żeby były profesjonalne.

Standardowe prostokątne wizytówki o wymiarach 85×54 mm, wykonane z kredy mat 350 g są najtańsze. Bardziej kreatywne projekty wykonane przy użyciu różnych materiałów, takich jak plastik, metal lub drewno z szerokim wyborem uszlachetnień są odpowiednio droższe.

Wykonujemy profesjonalne projekty wizytówek oraz druk offsetowy dla naszych klientów nie tylko z Białegostoku, ale również z całej Polski. Do każdego zlecenie podchodzimy indywidualnie, a projekt wizytówek wykonujemy tak, aby był spójny z identyfikacją wizualną Waszej firmy.

W ofercie znajdą Państwo wizytówki: jednostronne, dwustronne, prostokątne, kwadratowe z zaokrąglonymi rogami lub bez.

Szeroki wybór uszlachetnień wizytówek: folia błysk, mat, softTouch oraz z lakierem wybiórczym UV.

Wykonamy dla Ciebie nowoczesny, estetyczny, profesjonalny projekt wizytówki!

Skontaktuj się z nami, wybierzemy najlepszą opcję dla Ciebie!

Wizytówki Białystok
Druk wizytówek Białystok

Wizytówki białystok

Projekt wizytówki + druk
za jedyne 129 zł!

Wysyłka kurierem gratis!
Super cena
* wszystkie podane ceny, są cenami netto
 • projekt: indywidualny projekt graficzny
 • wymiary wizytówek: 90x50 mm lub 85x54 mm
 • wizytówki: jednostronne lub dwustronne
 • druk: 100 szt. (większa ilość za niewielką dopłatą)
 • materiał: papier kreda 350 g mat lub błysk
 • uszlachetnienia: folia mat lub błysk +10 zł (dopłata)
 • opakowanie: estetyczne pudełko z okienkiem
 • dostawa: wizytówki wysyłamy kurierem gratis!

etapy projektowania wizytówek | Białystok

 • Dane: przekaż nam teksty do umieszczenia na Twojej wizytówce. Najczęściej jest to nr telefonu, email, adres strony internetowej oraz dane siedziby firmy. Najszybszym sposobem na przesłanie danych jest wysłanie emaila na adres: biuro@afisto.pl
 • Kolorystyka: najczęściej wybieramy kolor dominujący, który jest umieszczony na logo. Masz swój ulubiony kolor, bez problemu możemy go wprowadzić do projektu wizytówki lub wybrać go za Ciebie.
 • Wybór czcionki: jednym z ważniejszych elementów dobrej wizytówki jest jej czcionka, która powinna pasować do „charakteru firmy” oraz być czytelna. W swojej bazie posiadamy wiele czcionek – wybierzemy tę, która będzie pasowała do profilu Twojej firmy.
 • Grafika: elementy graficzne umieszczane na wizytówce jak logo firmowe, kod QR itp. Jeżeli nie posiadasz logo, możemy wykonać projekt logo specjalnie dla Ciebie.

Cennik projektów wizytówek | Białystok

Projekt ze wzoru

49 złnetto
Gotowy projekt wizytówki
Wizytówka jednostronna
Jedna seria poprawek
Szybka realizacja projektu
Atrakcyjna cena wydruku

Projekt indywidualny

79 złnetto
Indywidualny projekt wizytówki
Wizytówka jedno lub dwustronna
Dwie serie poprawek
Szybka realizacja projektu
Atrakcyjna cena wydruku

Projekt premium

129 złnetto
Indywidualny projekt wizytówki
Wizytówka jedno lub dwustronna
Dwie serie poprawek
Uszlachetnienia do wyboru
Atrakcyjna cena wydruku
Wizytówki Białystok
Projekt wizytówki Białystok

6 wskazówek jakie informacje umieścić na wizytówce

Oto sześć naszych porad na temat wizytówek, których możesz użyć, aby przekształcić swoje wizytówki w potężne narządzie, które przyciągnie Twoich klientów jak igły do magnesu.

 
 • Logo lub hasło marketingowe
  Zanim pomyślisz o tym, jakie informacje znajdą się na wizytówce, musisz upewnić się, że posiadasz logo firmowe lub hasło marketingowe. Jako rozszerzenie Twojej marki, wizytówka musi przekazywać potencjalnym klientom identyfikację biznesową (poprzez kształty, kolory i słowa).
 • Dane osobowe oraz stanowisko
  Wydaje się oczywiste, prawda? Z reguły na wizytówce wpisujemy w pierwszej kolejności imię, następnie nazwisko. Czasami może to być pseudonim artystyczny 🙂 Wizytówka ma na celu dostarczenie podstawowych informacji dla osób zainteresowanych, kontaktem z Tobą. Jakie stanowisko zaprezentujesz na wizytówkach? Użyj takiego, które opisuje twoją główną funkcję w firmie.
 • Informacje kontaktowe
  Informacje kontaktowe to podstawa wizytówki. Jeśli chcesz, aby klienci kontaktowali się z Tobą, musisz im to umożliwić. Które ze wszystkich swoich danych kontaktowych powinieneś podać? Zawsze podawaj swoje bezpośrednie dane kontaktowe, jak nr telefonu komórkowego oraz adres email.
  Czy powinieneś podać fizyczny adres firmy na wizytówkach, ulica oraz miejscowość np. Białystok? Tylko jeśli fizyczna lokalizacja ma kluczowe znaczenie dla prowadzenia działalności gospodarczej. Jeśli prowadzisz lokal lub sklep stacjonarnie, powinieneś umieścić adres na swojej wizytówce. Jeśli jednak jesteś programistą, który pracuje zdalnie z dowolnego miejsca na Świecie, nie ma sensu podawać nikomu swojego zarejestrowanego adresu firmy na wizytówce.
 • Adres strony internetowej
  Jaki jest cel umieszczania adresu internetowego na wizytówkach? Nie tylko po to, aby pokazać ludziom, że ją masz. Strona internetowa do prawdziwa kopalnia wiedzy na temat firmy oraz o produktach lub usługach. Dlatego istotne jest umieszczenie adresu strony www firmy na stronie wizytówki. Nie masz strony internetowej? Możemy wykonać indywidualny projekt strony www specjalnie dla Ciebie!
 • Profile mediów społecznościowych
  Umieść swoje profile społecznościowe na swojej wizytówce. Media społecznościowe stały się niezbędną częścią zarówno tradycyjnych, jak i wirtualnych firm. Wymień jedynie najważniejsze z nich.
 • Wolna przestrzeń wizytówki
  Wolna przestrzeń jest niezwykle istotna. Pamiętaj, że celem wizytówek nie jest przytłaczanie potencjalnych klientów informacjami, ale zachęcanie ich do kontaktu z Tobą. A bałagan nikogo nie zaprasza. Wolna przestrzeń oczywiście nie musi być koloru „białego”. Oznacza to po prostu, że na stronach wizytówki musi być wolne miejsce, tzw. „oddech” aby informacje nie były ściśnięte.
 

Projekt i druk wizytówek - Białystok

Indywidualny projekt wizytówki to doskonała okazja, aby wyróżnić się spośród konkurencyjnych firm, nie tylko w Białymstoku. Z nami stworzysz projekt wizytówki, który będzie wyglądał fantastycznie i pomoże Ci w codziennych kontaktach z klientami. Masz swój pomysł? Niezależnie od tego, czy masz swoją wizję jak ma wyglądać Twoja wizytówka, czy nie – służymy pomocą i doradztwem na każdym etapie prac projektowych. Jeśli chcesz, aby Twoja firma była pozytywnie postrzegana, musisz pokazać, że posiadasz profesjonalną identyfikację wizualną w tym oryginalne wizytówki. Nie czekaj, skontaktuj się z nami już dziś!