Wizytówki Białystok

Projektowanie i druk profesjonalnych wizytówek

Nasze wizytówki są

Wizytówki, projektowanie i druk - Białystok

Wizytówki Białystok - projektowanie i druk

Wizytówki są podstawową formą prezentacji firmy oraz osoby, która ją reprezentuje. Zawierają dane kontaktowe, opis stanowiska, logo firmy, adres strony internetowej, itd. Wizytówki są jednym z najbardziej skutecznych narzędzi marketingu bezpośredniego i warto zadbać, żeby były profesjonalne.

Standardowe prostokątne wizytówki o wymiarach 85×54 mm, wykonane z kredy mat 350 g są najtańsze. Bardziej kreatywne projekty wykonane przy użyciu różnych materiałów, takich jak plastik, metal lub drewno z szerokim wyborem uszlachetnień są odpowiednio droższe.

Wykonujemy profesjonalne projekty wizytówek oraz druk offsetowy dla naszych klientów nie tylko z Białegostoku, ale również z całej Polski. Do każdego zlecenie podchodzimy indywidualnie, a projekt wizytówek wykonujemy tak, aby był spójny z identyfikacją wizualną Waszej firmy.

W ofercie znajdą Państwo wizytówki: jednostronne, dwustronne, prostokątne, kwadratowe z zaokrąglonymi rogami lub bez.

Szeroki wybór uszlachetnień wizytówek: folia błysk, mat, softTouch oraz z lakierem wybiórczym UV.

Wykonamy dla Ciebie nowoczesny, estetyczny, profesjonalny projekt wizytówki!

Skontaktuj się z nami, wybierzemy najlepszą opcję dla Ciebie!

Wizytówki Białystok
Druk wizytówek Białystok

Wizytówki białystok

Zapytaj o ofertę
już teraz!

Super cena
  • wymiary wizytówek: 90x50 mm lub 85x54 mm
  • wykonujemy wizytówki: jednostronne i dwustronne
  • materiał: papier kreda 350 g mat
  • Ilość: minialne zamówienie 100 szt.
  • opakowanie: estetyczne pudełko z okienkiem
  • dostawa: wizytówki dostarczamy osobiście na terenie miasta Białystok lub wysyłamy kurierem (możliwy odbiór w naszej firmie)

etapy projektowania wizytówek | Białystok

  • Dane: przekaż nam teksty do umieszczenia na Twojej wizytówce. Najczęściej jest to nr telefonu, email, adres strony internetowej oraz dane siedziby firmy. Najszybszym sposobem na przesłanie danych jest wysłanie emaila na adres: biuro@afisto.pl
  • Kolorystyka: najczęściej wybieramy kolor dominujący, który jest umieszczony na logo. Masz swój ulubiony kolor, bez problemu możemy go wprowadzić do projektu wizytówki lub wybrać go za Ciebie.
  • Wybór czcionki: jednym z ważniejszych elementów dobrej wizytówki jest jej czcionka, która powinna pasować do “charakteru firmy” oraz być czytelna. W swojej bazie posiadamy wiele czcionek – wybierzemy tę, która będzie pasowała do profilu Twojej firmy.
  • Grafika: elementy graficzne umieszczane na wizytówce jak logo firmowe, kod QR itp. Jeżeli nie posiadasz logo, możemy wykonać projekt logo specjalnie dla Ciebie.

Cennik projektów wizytówek

Projekt ze wzoru

49 złnetto
Gotowy projekt wizytówki
Wizytówka jednostronna
Jedna seria poprawek
Szybka realizacja projektu
Atrakcyjna cena wydruku

Projekt indywidualny

79 złnetto
Indywidualny projekt wizytówki
Wizytówka jedno lub dwustronna
Dwie serie poprawek
Szybka realizacja projektu
Atrakcyjna cena wydruku

Projekt premium

129 złnetto
Indywidualny projekt wizytówki
Wizytówka jedno lub dwustronna
Dwie serie poprawek
Uszlachetnienia druku do wyboru
Atrakcyjna cena wydruku
Wizytówki Białystok
Projekt wizytówki Białystok

Projekt i druk wizytówek - Białystok

Indywidualny projekt wizytówki to doskonała okazja, aby wyróżnić się spośród konkurencyjnych firm, nie tylko w Białymstoku. Z nami stworzysz projekt wizytówki, który będzie wyglądał fantastycznie i pomoże Ci w codziennych kontaktach z klientami. Masz swój pomysł? Niezależnie od tego, czy masz swoją wizję jak ma wyglądać Twoja wizytówka, czy nie – służymy pomocą i doradztwem na każdym etapie prac projektowych. Jeśli chcesz, aby Twoja firma była pozytywnie postrzegana, musisz pokazać, że posiadasz profesjonalną identyfikację wizualną w tym oryginalne wizytówki. Nie czekaj, skontaktuj się z nami już dziś!