Strony internetowe Białystok

Projektowanie stron internetowych:
e-wizytówki, one page, landing page, multi page

Strony internetowe Białystok

Projektowanie stron internetowych Białystok

Każdy przedsiębiorca wie jak ważna w dzisiejszych czasach jest odpowiednia prezentacja firmy w Internecie. Trzeba mieć nowoczesną, responsywną stronę internetową, która buduje zaufanie klienta, przekazuje istotne informacje: z życia firmy, oferowanych produktach lub usługach. Nasza agencja interaktywna specjalizuje się w nowoczesnym projektowaniu stron internetowych:  e-wizytówek, one page, landing page oraz multi page szczególnie dla firm z Białegostoku, Warszawy, ale również całej Polski. Strony internetowe tworzymy na platformie WordPress, dopasowane indywidualnie pod każdego klienta. Nie używamy szablonów stron internetowych, skupiamy się na kreatywnych i opartych na wynikach rozwiązaniach. Niezależnie od tego, czy chcesz zwiększyć zyski, sprzedawać produkty czy promować swoją markę, pozwól, aby nasze projektowanie stron internetowych nadały Twojej firmie nową jakość. Strona internetowa jest sercem marketingu online. Sieć internetowa jest potężnym medium, który łączy Twoją firmę z całym światem, pomaga w efektywniejszym zarządzaniu, dystrybucji i udostępnianiu informacji. Profesjonalna strona internetowa niewątpliwie poprawia wizerunek organizacji i pomaga wypromować dane produkty lub usługi. Specjalizujemy się w tworzeniu stron internetowych przyjaznych wyszukiwarkom. Nasze podejście do projektowania stron internetowych, polega na tworzeniu oryginalnych, nowoczesnych i niestandardowych stron internetowych, aby Twoja firma, marka, usługi i produkty były odpowiednio zaprezentowane. Niezależnie od tego, czy jest to Twoja pierwsza strona internetowa, chcesz przeprojektować istniejącą stronę www, wdrożyć blog, nasza agencja interaktywna będzie współpracować z Tobą w celu opracowania kreatywnego, nowoczesnego projektu i odpowiedniego sposobu poprawienia wizerunku Twojej marki. AFISTO pomaga zaistnieć firmom online, dzięki witrynie przyjaznej dla wyszukiwarek oraz sprawdzonych technik marketingowych. Nie masz pomysłu, a chcesz mieć profesjonalną stronę internetową? Założyłeś właśnie swój biznes lub planujesz w najbliższym czasie dołączyć do grona przedsiębiorców? Koniecznie skontaktuj się z nami!

Realizacje stron internetowych Białystok

Strony internetowe Białystok
Strony www Białystok
Projektowanie stron www Białystok

PORTFOLIO

Zapraszamy do przeglądu naszych wybranych
realizacji stron internetowych

Tworzenie stron internetowych
| dopasowanych do Ciebie

Responsywne strony internetowe

Strona www tworzona w takiej technice jest uniwersalna. Wyświetla się prawidłowo zarówno na dużych ekranach, jak i na smartfonach czy tabletach. Przeglądanie strony internetowej nigdy nie było tak wygodne i proste. Firmy i portale internetowe, które dbają o swoich klientów obecnych i przyszłych, powinny wdrożyć RWD do swoich witryn. Połowa użytkowników internetu serfuje z innego urządzenia niż desktopowe.

Indywidualny projekt stron www

Jednym z ważniejszych elementów przy tworzeniu strony internetowej jest odpowiednio przygotowany projekt graficzny. Większość ludzi chce być oryginalna, dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Doskonale wiemy, że szata graficzna strony dla kancelarii prawniczej będzie zupełnie inna niż dla firmy świadczącej usługi fotograficzne. Wiemy jak wybrać odpowiednią czcionkę, kolorystykę oraz zdjęcia.

Wygląd strony internetowej

Strona internetowa nie tylko musi prawidłowo wyświetlać się na urządzeniach mobilnych, ale również, a może przede wszystkich dobrze wyglądać. Nie mówimy tutaj o samym projekcie graficznym, który też jest istotny, ale o tzw. "efektach specjalnych". Tworząc strony możemy wprowadzać szereg specjalnych animacji i rozwiązań, dzięki którym będzie nowoczesna oraz przykuje uwagę osoby, która ją ogląda.

Integracja z social media

Wiele firm ma swój profil na portalach społecznościowych. Jest to dobry kanał do informowania swoich klientów o nowościach oraz organizacji różnego rodzaju konkursów. W każdej chwili w szybki sposób możesz śledzić co inni piszą o Tobie, lub Twojej marce. Na projektach stron internetowych umieszczamy specjalne ikony z przekierowaniem do mediów społecznościowych takich jak facebook, youtube, twitter, instagram itd.

Filmy promocyjne na Youtube​

Kanał YouTube każdy zna i nie musimy go specjalnie reklamować. Każdego miesiąca strona jest odwiedzana przez 1,5 miliarda użytkowników, którzy dziennie oglądają miliard godzin filmów. Jest moc! Dla przedsiębiorcy jest to idealne miejsce do prezentacji swoich filmów produktowych, o firmie lub promocyjnych. Naszym zadaniem jest odpowiednie przygotowanie strony internetowej do prezentacji filmów realizacji.

Logo / grafika / fotografia

Nasza agencja interaktywna świadczy kompletne usługi nie tylko z projektowania stron internetowych, ale wykonujemy również profesjonalne projekty graficzne oraz zdjęcia produktowe, reklamowe, packshoty. Zaprojektujemy logo na potrzeby strony www oraz wykonamy profesjonalne zdjęcia reklamowe Waszych produktów. Poznaj naszą pozostałą ofertę.

Tworzenie stron internetowych | Etapy

Tworzenie stron internetowych wymaga odpowiedniego podejścia do całego procesu. Dokładamy wszelkich starań, aby pomagać naszym klientom na każdym etapie tworzenia stron www. Ważne jest aby dokładnie przemyśleć temat nowej strony internetowej, przed rozpoczęciem procesu projektowania. Na samym początku najlepiej jest napisać kilka słów o firmie, czym się zajmuje oraz jaki jest jej cel i priorytet. Ważnym elementem jest niewątpliwie oferta, zakres usług lub informacje o oferowanych produktach. Warto na tym etapie przygotować odpowiednie zdjęcia, jeżeli ich nie posiadasz to nie problem – możemy je wykonać dla Ciebie lub skorzystać z naszej bazy zdjęć. Dane kontaktowe takie jak e-mail, telefon, logo to podstawa do umieszczenia na stronie internetowej. Poniżej prezentujemy dokładne etapy tworzenia stron internetowych:

 
Przeanalizuj projekt przyszłej strony internetowej. Przedstaw nam w punktach menu razem z podmenu (np.: o nas, nasza oferta, galeria, porftolio, kontakt itd.)
Podaj nam jaką kolorystykę preferujesz na Twojej nowej stronie www. Tonacja powinna być spójna z np. logo firmy, identyfikacją wizualną lub barwą reklamowanych produktów. Oczywiście nasza agencja reklamowa służy doradztwem w tej kwestii.
Prześlij nam linki do stron internetowych, które Wam się podobają. Na jakich elementach wam najbardziej zależy?
Jednym z ważniejszych elementów są teksty. Najlepiej jak będzie ich jak najwięcej, ale sensownie napisanych. Pamiętaj, że liczy się oryginalność. Prosimy o kontakt z nami przekażemy stosowne informacje.
Kolejnymi ważnymi elementami, które będą znajdować się na stronie są zdjęcia. Prześlij nam fotografie firmy, produktów, pracowników. Służymy doradztwem jeżeli chodzi o zdjęcia, które będą wykorzystywane jako tło lub użyte do samego projektu graficznego strony. Wykonamy do Ciebie fotografię produktową tzw. packshoty w naszym profesjonalnie do tego przygotowanym studiu.
Na stronie powinno znajdować się logo firmy, prześlij je nam. Jeżeli jeszcze go nie masz, nasza agencja reklamowa wam je zaprojektuje.
Podaj nam aktywne profile społecznościowe z linkami (Facebook, Twitter, Instagram itp.) – umieścimy ikony na stronie zintegrowane z waszymi social media.
Hosting jest miejscem na serwerze gdzie znajduje się strona internetowa, poczta i inne dane. Powinien być bezawaryjny i szybki.

Projektowanie stron internetowych jest złożonym procesem, na który składa się kilka elementów. Poniżej przedstawiamy kilka z nich:

 • Układ: odpowiednie rozmieszczenie grafiki, tekstów w jak najbardziej czytelny sposób. Kluczowym celem jest znalezienie istotnych informacji na stronie w jak najkrótszym czasie. Ważna jest analiza, które produkty, usługi lub teksty są dla nas najważniejsze, aby móc je odpowiednio zaprezentować w naszym projekcie.
 • Kolorystyka: wybór odpowiednich kolorów jest zależny od branży oraz od wcześniejszej identyfikacji wizualnej firmy, np. kolorystyka logo. Wszystkie elementy wizualne oraz graficzne muszą być spójne. Do tworzenia indywidualnego projektu strony internetowej używamy przeważnie 2-3 kolorów, pasujących do siebie.
 • Czcionka: powinna być czytelna i odpowiednio dobrana do „charakteru” firmy. Jeżeli teksty będą w języku polskim, wybrana czcionka przy tworzeniu strony internetowej musi zawierać polskie znaki. Wielkość i grubość nagłówków oraz tekstów ma istotne znaczenie, dla podkreślenia najważniejszych elementów na naszej stronie.
 • Grafika: wszystkie elementy graficzne na stronie jak logo, zdjęcia oraz ikony.
 
 

Sprawdź nasze !

Strona internetowa
już od
1999 zł netto

Bestseller
 • Strona typu multi-page - max do 5 podstron (możliwość nieograniczonej rozbudowy)
 • Autorski szablon strony www - AFISTO!
 • Responsywność (RWD) - prawidłowe wyświetlanie na wszystkich urządzeniach
 • Galeria ze zdjęciami
 • Integracja z social media
 • Statystyka strony oraz analiza wejść
 • System zarządzania treścią CMS - intuicyjny i łatwy w obsłudze
 • Instalacja na serwerze
 • Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

Strony internetowe cennik | Indywidualny projekt

od 1999

zł netto

 • Strona typu one-page
 • Indywidualny projekt graficzny
 • Optymalizacja SEO
 • Responsywność (RWD)
 • Intuicyjny edytor treści i grafiki
 • Możliwość rozbudowy strony
 • Animacja strony
 • Galeria ze zdjęciami
 • Statystyka strony
 • Integracja z social media
 • Dodatki: slider, mapa google, formularz kontaktowy i inne
 • Instalacja na serwerze
 • Szkolenie z administracji strony

od 2499

zł netto

 • Strona typu multi-page
 • Indywidualny projekt graficzny
 • Optymalizacja SEO
 • Responsywność (RWD)
 • Intuicyjny edytor treści i grafiki
 • Możliwość rozbudowy strony
 • Animacja strony
 • Galeria ze zdjęciami
 • Statystyka strony
 • Integracja z social media
 • Dodatki: slider, mapa google, formularz kontaktowy i inne
 • Instalacja na serwerze
 • Szkolenie z administracji strony

od 3499

zł netto

 • Strona typu muliti-page
 • Indywidualny projekt graficzny
 • Optymalizacja SEO
 • Wersje językowe
 • Responsywność (RWD)
 • Intuicyjny edytor treści i grafiki
 • Możliwość rozbudowy strony
 • Zaawansowana animacja strony
 • Galeria ze zdjęciami
 • Integracja z social media
 • Statystyka strony
 • Dodatki: slider, mapa google, formularz kontaktowy, licznik i inne
 • Instalacja na serwerze
 • Szkolenie z administracji strony

Cena strony internetowej uzależniona jest od jej złożoności: ilości podstron, zdjęć, wersji językowych, zaawansowania projektu graficznego itd.

Proszę o bezpośredni kontakt w celu wyceny.

 

 
 

Tworzenie stron internetowych w 6 krokach

Tworzenie stron internetowych jest złożonych etapem. Poniżej przedstawiamy wytyczne co powinny posiadać strony internetowe:

Określ cel strony internetowej

Strona internetowa jest niezwykle istotna w każdej branży. Bez względu czy jest to firma z Białegostoku czy Warszawy, posiadanie strony firmowej jest już standardem. Podstawą jest określenie celu tworzenia strony internetowej, jaką będzie miała funkcję dla Twojego biznesu. Czy strona www ma być czysto wizerunkowa? Czyli ma jedynie wyświetlać informację na temat firmy oraz jej oferty. A może generować leady, sprzedawać produkty lub usługi? Strony internetowe projektujemy po określeniu jej celu. Sama budowa strony www oraz jej funkcjonalność, może różnić się w zależności od celu jaki chcecie osiągnąć zlecając dla nas projektowanie stron internetowych.

Projekt graficzny strony www

Projektowanie stron internetowych składa się z kilku etapów. Indywidualny projekt strony www jest najlepszym rozwiązaniem dla firm, które chcą wyróżnić się spośród konkurencji. Mamy wtedy pewność, że nasza strona internetowa będzie unikalna, oryginalna i nieszablonowa. Ważne jest aby strona główna była spójna z projektem podstron. Projekt graficzny strony internetowej, kolorystyka, użyta czcionka zależne są od preferencji klienta oraz rodzaju prowadzonej działalności gospodarczej. Każdy klient jest inny, ma swoją wizję oraz preferencje. Tworzenie stron internetowych powinno być poprzedzone zebraniem jak największej ilości informacji od zleceniodawcy.

Układ i nawigacja strony internetowej

Czytelność strony www oraz łatwość poruszania się po zakładkach jest niezwykle istotna. Z reguły logo umieszczane jest w górnej lewej części strony lub na środku.
W pierwszej kolejności umieszczamy najważniejsze informacje czyli tytuł strony, informacje o firmie lub przedstawiamy ofertę. Strony internetowe na samym dole z reguły posiadają dane kontaktowe. Ważne żeby, strony internetowe nie były „przeciążone” informacjami. Zbyt duża ilość grafik oraz treści powinna być przeniesiona na kolejną podstronę. Strona internetowa powinna być prosta w obsłudze i intuicyjna w nawigacji. Dzięki temu osoba, która ją przegląda zostanie dłużej na naszej stronie www, co przełoży się na interakcję.

Treści umieszczane na stronie www

Jakość treści, która jest na stronie internetowej musi być najwyższej jakości. Co przez to rozumiemy? Unikalność treści jest podstawą. Warto dokładnie opisać ofertę oraz przedstawiać sprzedawany produkt. Treść na naszej stronie internetowej można umieścić w różnych wersjach językowych. Najwyższą jakość treści zapewnia zlecenie tłumaczeń dla specjalistów oraz ręczne ich wprowadzanie. W przypadku tłumaczeń maszynowych, jakość treści jest niższa, ale nie ponosimy dodatkowych kosztów związanych z tłumaczeniami, a wersje językowe pojawiają się natychmiast.

Responsywna strona internetowa

Mobilność czyli responsywność strony internetowej jest już podstawą i standardem przy tworzeniu stron internetowych. Dzięki takim rozwiązaniom docieramy do większej ilości potencjalnych klientów, którzy szukają ofert przez telefon, tablet bądź laptop. W ten sposób strony internetowe są wyświetlane przez większą grupę klientów, co przekłada się na zwiększenie sprzedaży oraz samą pozycję marki.

Administracja stron internetowych

Strona internetowa jest już gotowa, ale często trzeba nad nią pracować. Powiększać, edytować ofertę, dodawać nowe teksty, podstrony. Należy również pamiętać o nowych wpisach w aktualnościach, żeby nasza strona internetowa tętniła życiem oraz przekazywała informacje na bieżąco. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Projektowanie stron www | podsumowanie

Projektowanie stron internetowych jak już zapewne wiesz jest złożonym etapem, który w niektórych przypadkach można przyśpieszyć. Profesjonalny projekt strony www, wymaga analizy wymagań  i potrzeb klienta, który często nie posiada własnej wizji nowej witryny www. Nie trzymamy się utartych schematów, każda firma posiada inny budżet na projekt strony internetowej oraz oczywiście wymagania. Po wstępnej rozmowie możemy określić koszt na tworzenie strony internetowej oraz staramy zmieścić się w określonym budżecie firmy. Skontaktuj się z nami, wykonajmy projekt strony internetowej już teraz!

Strony internetowe