Strony internetowe
Czarna Białostocka

Projektowanie stron internetowych - Czarna Białostocka

Tworzenie stron internetowych
Czarna Białostocka

Nowoczesna strona internetowa jest potrzebna do promocji każdego biznesu, bez względu na jego wielkość. Większość firm wie jak istotna w dzisiejszych interaktywnych czasach, jest odpowiednia prezentacja firmy w Internecie. Tworzymy strony dopasowane do Twoich potrzeb, począwszy od mniejszych realizacji typu: strony wizytówki, one page, po rozbudowane strony multi-page. Pamiętaj, że stronę internetową w każdej chwili można przebudować lub rozbudować oraz dodać wymagane wersje językowe.

Promuj swoje produkty oraz usługi, dzięki nowej stronie internetowej. Tworzymy profesjonalne w pełni responsywne strony internetowe dla przedsiębiorstw z Czarnej Białostockiej. Określ swoje wymagania i cel jaki chcesz osiągnąć. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Nie używamy szablonów stron internetowych, każdy projekt jest dla nas inny. Skupiamy się przede wszystkim na kreatywnych i opartych na naszym doświadczeniu rozwiązaniach. Nasze strony www projektujemy na znanej platformie WordPress.

Bez względu od tego, czy jest to Twoja pierwsza strona internetowa, czy zamierzasz udoskonalić już istniejącą. Wykonamy dla Ciebie profesjonalny, nowoczesny projekt strony www, która godnie będzie reprezentowała wizerunek Twojej firmy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

 
 

Strony internetowe
Czarna Białostocka - Projekty

Wykonanie projektu strony internetowej, wymaga poznania wymagań i potrzeb firmy. Nie trzymamy się wzorców i schematów, każda firma posiada inny budżet na projekt strony internetowej oraz ma swoje specyficzne wymagania. Napisz do nas lub zadzwoń, a my odpowiemy na pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji stron internetowych. 

 
 

Tworzenie stron internetowych
Czarna Białostocka | Etapy

Tworzenie stron internetowych wymaga odpowiedniego przygotowania. Dokładamy wszelkich starań, aby pomóc naszym klientom z Czarnej Białostockiej na każdym etapie tworzenia stron www. Ważne jest, aby dokładnie przeanalizować wymagania odnośnie strony internetowej, przed rozpoczęciem procesu projektowania.

Poniżej prezentujemy dokładne etapy tworzenia stron internetowych: 

 
Przeanalizuj projekt przyszłej strony internetowej. Przedstaw nam w punktach menu razem z podmenu (np.: o nas, nasza oferta, galeria, porftolio, kontakt itd.)
Podaj nam jaką kolorystykę preferujesz na Twojej nowej stronie www. Tonacja powinna być spójna z np. logo firmy, identyfikacją wizualną lub barwą reklamowanych produktów. Oczywiście nasza agencja reklamowa służy doradztwem w tej kwestii.
Prześlij nam linki do stron internetowych, które Wam się podobają. Na jakich elementach wam najbardziej zależy?
Jednym z ważniejszych elementów są teksty. Najlepiej jak będzie ich jak najwięcej, ale sensownie napisanych. Pamiętaj, że liczy się oryginalność. Prosimy o kontakt z nami przekażemy stosowne informacje.
Kolejnymi ważnymi elementami, które będą znajdować się na stronie są zdjęcia. Prześlij nam fotografie firmy, produktów, pracowników. Służymy doradztwem jeżeli chodzi o zdjęcia, które będą wykorzystywane jako tło lub użyte do samego projektu graficznego strony. Wykonamy do Ciebie fotografię produktową tzw. packshoty w naszym profesjonalnie do tego przygotowanym studiu.
Na stronie powinno znajdować się logo firmy, prześlij je nam. Jeżeli jeszcze go nie masz, nasza agencja reklamowa wam je zaprojektuje.
Podaj nam aktywne profile społecznościowe z linkami (Facebook, Twitter, Instagram itp.) – umieścimy ikony na stronie zintegrowane z waszymi social media.
Hosting jest miejscem na serwerze gdzie znajduje się strona internetowa, poczta i inne dane. Powinien być bezawaryjny i szybki.