Strony internetowe
Wysokie mazowieckie

Projektujemy strony internetowe dla Wysokiego Mazowieckiego

projektowanie stron internetowych
wysokie mazowieckie

Firmowa strona internetowa to Twoja wizytówka w Internecie. Jest niezwykle istotna, pod wieloma względami, dlatego warto zadbać aby była profesjonalna. Prezentujemy naszą specjalną ofertę, czyli: projektowanie stron www, skierowaną dla firm z Wysokiego Mazowieckiego. Pomożemy Ci w łatwy sposób dotrzeć do klienta, abyś mógł przedstawić swoją konkurencyjną ofertę lub aktualną promocję. Projektujemy nowatorskie w pełni mobilne strony internetowe dla każdego. Wspólnie z zespołem omówimy Twoje potrzeby i wymagania oraz postaramy się wybrać najlepsze rozwiązanie. Wiemy, że każdy klient jest inny, dlatego nie mamy szablonów stron internetowych, a skupiamy się przede wszystkim na kreatywnych i opartych na naszym doświadczeniu rozwiązaniach.

Nasze strony internetowe projektujemy na znanej platformie WordPress. Masz pewność, że Twoja nowa strona www, będzie dobrze zabezpieczona oraz stale aktualizowana. W każdej chwili będziesz mógł rozbudować stronę internetowa o nowe podstrony, galerię ze zdjęciami lub posty.

Nasza agencja reklamowa wykona dla Ciebie profesjonalny i nowoczesny projekt strony internetowej.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami już teraz!

 
 

Strony internetowe
wysokie mazowieckie - Projekty

Projektowanie stron internetowych wymaga odpowiedniej wiedzy i narzędzi do pracy. Wiemy że każda firma posiada inny budżet na projekt strony internetowej. Tworzymy mniej rozbudowane strony typu: wizytówka oraz one page, po bardziej złożone strony internetowe z podstronami (multi-page), wsparte o różne rozwiązania i funkcje. W XXI wieku, każda strona internetowa musi być responsywna, czyli prawidłowo wyświetlać treści oraz grafikę na smartfonie jak i na laptopie czy komputerze stacjonarnym. Zadbamy o odpowiednią optymalizację strony internetowej oraz jakość treści oraz zdjęć, które zostaną umieszczone.

Projekt strony www, wymaga przeanalizowania wymagań i potrzeb klienta. Napisz do nas lub zadzwoń, bezpłatnie przygotujemy wycenę na projekt strony internetowej.

Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji stron internetowych.

 

Tworzenie stron internetowych
wysokie mazowieckie | Etapy

Tworzenie stron internetowych przebiega zawsze w odpowiedniej kolejności. Określ swoje wymagania i potrzeby przed startem procesu projektowania. Podstawą są treści, zdjęcia, ilość zakładek na stronie. Przeważnie jest to o firmie, oferta, galeria, kontakt itd. Jeżeli nie masz pomysłu, dla nas to nie problem. Służymy pomocą oraz wsparciem na każdym etapie tworzenia strony www.

Poniżej prezentujemy dokładne etapy tworzenia stron internetowych:

 
Przeanalizuj projekt przyszłej strony internetowej. Przedstaw nam w punktach menu razem z podmenu (np.: o nas, nasza oferta, galeria, porftolio, kontakt itd.)
Podaj nam jaką kolorystykę preferujesz na Twojej nowej stronie www. Tonacja powinna być spójna z np. logo firmy, identyfikacją wizualną lub barwą reklamowanych produktów. Oczywiście nasza agencja reklamowa służy doradztwem w tej kwestii.
Prześlij nam linki do stron internetowych, które Wam się podobają. Na jakich elementach wam najbardziej zależy?
Jednym z ważniejszych elementów są teksty. Najlepiej jak będzie ich jak najwięcej, ale sensownie napisanych. Pamiętaj, że liczy się oryginalność. Prosimy o kontakt z nami przekażemy stosowne informacje.
Kolejnymi ważnymi elementami, które będą znajdować się na stronie są zdjęcia. Prześlij nam fotografie firmy, produktów, pracowników. Służymy doradztwem jeżeli chodzi o zdjęcia, które będą wykorzystywane jako tło lub użyte do samego projektu graficznego strony. Wykonamy do Ciebie fotografię produktową tzw. packshoty w naszym profesjonalnie do tego przygotowanym studiu.
Na stronie powinno znajdować się logo firmy, prześlij je nam. Jeżeli jeszcze go nie masz, nasza agencja reklamowa wam je zaprojektuje.
Podaj nam aktywne profile społecznościowe z linkami (Facebook, Twitter, Instagram itp.) – umieścimy ikony na stronie zintegrowane z waszymi social media.
Hosting jest miejscem na serwerze gdzie znajduje się strona internetowa, poczta i inne dane. Powinien być bezawaryjny i szybki.