Strony internetowe Zambrów

Projektujemy strony internetowe dla firm z Zambrowa

Tworzenie stron internetowych Zambrów

Każdy przedsiębiorca wie jak ważna w dzisiejszych czasach jest odpowiednia prezentacja firmy w Internecie. Projektujemy nowoczesne w pełni responsywne  strony internetowe dla firm z Zambrowa. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, nie używamy szablonów stron internetowych, skupiamy się na kreatywnych i opartych na naszym doświadczeniu rozwiązaniach. Nasze strony www wykonujemy na platformie WordPress.

Niezależnie od tego, czy jest to Twoja pierwsza strona internetowa, chcesz przeprojektować istniejącą stronę www, nasza agencja reklamowa wykona dla Ciebie kreatywny, nowoczesny projekt strony www i zadba o wizerunek Twojej marki.

 

Strony internetowe Augustów - Projekty

Profesjonalny projekt strony www, wymaga analizy wymagań i potrzeb firmy z Zambrowa, która czasami nie posiada własnej wizji nowej witryny www. Nie trzymamy się utartych schematów, każda firma posiada inny budżet na projekt strony internetowej oraz oczywiście wymagania. Po wstępnej rozmowie możemy określić koszt na tworzenie strony internetowej oraz staramy zmieścić się w określonym budżecie firmy. Skontaktuj się z nami, wykonajmy projekt strony internetowej już teraz! Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji stron internetowych. 

 

Tworzenie stron internetowych Zambrów | Etapy

Tworzenie stron internetowych wymaga odpowiedniego podejścia do całego procesu. Dokładamy wszelkich starań, aby pomagać naszym klientom z Zambrowa na każdym etapie tworzenia stron www. Ważne jest, aby dokładnie przeanalizować wymagania odnośnie strony internetowej, przed rozpoczęciem procesu projektowania.

Poniżej prezentujemy dokładne etapy tworzenia stron internetowych: 

Przeanalizuj projekt przyszłej strony internetowej. Przedstaw nam w punktach menu razem z podmenu (np.: o nas, nasza oferta, galeria, porftolio, kontakt itd.)
Podaj nam jaką kolorystykę preferujesz na Twojej nowej stronie www. Tonacja powinna być spójna z np. logo firmy, identyfikacją wizualną lub barwą reklamowanych produktów. Oczywiście nasza agencja reklamowa służy doradztwem w tej kwestii.
Prześlij nam linki do stron internetowych, które Wam się podobają. Na jakich elementach wam najbardziej zależy?
Jednym z ważniejszych elementów są teksty. Najlepiej jak będzie ich jak najwięcej, ale sensownie napisanych. Pamiętaj, że liczy się oryginalność. Prosimy o kontakt z nami przekażemy stosowne informacje.
Kolejnymi ważnymi elementami, które będą znajdować się na stronie są zdjęcia. Prześlij nam fotografie firmy, produktów, pracowników. Służymy doradztwem jeżeli chodzi o zdjęcia, które będą wykorzystywane jako tło lub użyte do samego projektu graficznego strony. Wykonamy do Ciebie fotografię produktową tzw. packshoty w naszym profesjonalnie do tego przygotowanym studiu.
Na stronie powinno znajdować się logo firmy, prześlij je nam. Jeżeli jeszcze go nie masz, nasza agencja reklamowa wam je zaprojektuje.
Podaj nam aktywne profile społecznościowe z linkami (Facebook, Twitter, Instagram itp.) – umieścimy ikony na stronie zintegrowane z waszymi social media.
Hosting jest miejscem na serwerze gdzie znajduje się strona internetowa, poczta i inne dane. Powinien być bezawaryjny i szybki.