REsponsywne strony
internetowe Poznań

Projektowanie nowoczesnych, responsywnych stron internetowych w Poznaniu

Nasze stony internetowe są

0%
Zaangażowania w realizowane projekty

Responsywne strony internetowe - Poznań

Liczba użytkowników smartfonów i tabletów szybko rośnie, podobnie jak znaczenie witryn przyjaznych dla urządzeń mobilnych. Wiele firm z Poznania potrzebuje nowoczesnej responsywnej strony internetowej, której treść oraz grafika automatycznie dostosowuje się do rozmiaru okna przeglądarki, bez względu na to czy jest to laptop, smartfon czy tablet. Dla właściciela strony oznacza to, że jego strona internetowa zaprojektowana w technologii RWD będzie dostępna na każdym urządzeniu, a więc dotrze do niej większa ilość potencjalnych użytkowników nie tylko w Poznaniu, ale i całej Polsce. Im więcej klientów będzie wchodzić na naszą stronę internetową, tym bardziej prawdopodobne, że przełoży się to na większą sprzedaż naszych produktów lub usług oraz pozytywnie płynie na wizerunek samej marki. Projektując stronę w technologii RWD, tak naprawdę musimy przygotować trzy wersje jednej strony internetowej. Poniżej przedstawiamy trzy główne zalety responsywnych stron internetowych. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie naszych projektów stron www lub pozostałej oferty, koniecznie skontaktuj się z nami!

zalety responsywnych stron internetowych - RWD

Wyższa konkurencyjność

W dzisiejszych czasach większość ludzi korzysta ze smartfonów oraz tabletów, szukając firmy lub usług w Poznaniu. Istotnym jest zatem, żeby mieć responsywna stronę internetową i nie stracić przyszłych klientów. Nie tylko strona w technologi RWD pomaga użytkownikom mobilnym poruszać się po Twojej stronie, ale zwiększa czas trwania sesji i zmniejsza współczynnik odrzuceń.

Niższe koszty

Cena zaprojektowania jednej responsywnej strony internetowej jest niższa w porównaniu z zakupem dwóch oddzielnych witryn, a koszty w Poznaniu mogą być znaczne. Kolejną zaletą jest duża oszczędność czasu poświęconego na edycję treści tylko na jednej stronie. Kampanię SEO przeprowadzamy tylko dla jednej witryny co generuje niższe koszty pozycjonowania naszej responsywnej strony internetowej.

Lepsze pozycjonowanie

Responsywna strona internetowa zapewnia wyższą pozycję w rankingu wyszukiwarek takich jak Google. Ważnym elementem jest również brak duplikacji naszych treści, ponieważ mamy jedną stronę internetową dopasowaną, również do urządzeń mobilnych. Jest to jeden z głównych powodów, dla którego większość osób w Poznaniu przechodzi i chce mieć właśnie responsywną stronę internetową.

Etapy projektowania responsywnej strony internetowej

Przeanalizuj projekt przyszłej responsywnej strony internetowej. Przedstaw nam w punktach menu razem z podmenu (np.: o nas, nasza oferta, galeria, porftolio, kontakt itd.)

Podaj nam jaką kolorystykę preferujesz na Twojej nowej stronie www. Tonacja powinna być spójna z np. logo firmy, identyfikacją wizualną lub barwą reklamowanych produktów. Oczywiście nasza agencja reklamowa służy doradztwem w tej kwestii.

Prześlij nam linki do stron internetowych, które Wam się podobają. Na jakich elementach wam najbardziej zależy?

Jednym z ważniejszych elementów są teksty. Najlepiej jak będzie ich jak najwięcej, ale sensownie napisanych. Pamiętaj, że liczy się oryginalność. Prosimy o kontakt z nami przekażemy stosowne informacje.

Kolejnymi ważnymi elementami, które będą znajdować się na stronie są zdjęcia. Prześlij nam fotografie firmy, produktów, pracowników. Służymy doradztwem jeżeli chodzi o zdjęcia, które będą wykorzystywane jako tło lub użyte do samego projektu graficznego strony. Wykonamy do Ciebie fotografię produktową tzw. packshoty w naszym profesjonalnie do tego przygotowanym studiu.

Na stronie powinno znajdować się logo firmy, prześlij je nam. Jeżeli jeszcze go nie masz, nasza agencja reklamowa wam je zaprojektuje.

Podaj nam aktywne profile społecznościowe z linkami (Facebook, Twitter, Instagram itp.) – umieścimy ikony na stronie zintegrowane z waszymi social media.

Hosting jest miejscem na serwerze gdzie znajduje się strona internetowa, poczta i inne dane. Powinien być bezawaryjny i szybki.