Tanie strony
internetowe Warszawa

Projektowanie, tworzenie tanich responsywnych stron www:
e-wizytówki, one page, landing page

Nasze strony internetowe są

0%
Zaangażowania w projekt stron www

tanie strony internetowe Warszawa

Tania responsywna strona internetowa – brzmi nierealnie? Wiemy jak ważna dla klienta jest najwyższa jakość w przystępnej cenie, dlatego stworzyliśmy specjalny pakiet tanich stron internetowych w Warszawie. Strony są w pełni responsywne, czyli prawidłowo wyświetlają się na wszystkich urządzeniach bez względu czy jest to: laptop, smartfon, tablet. Posiadają galerię ze zdjęciami, mapę google oraz atrakcyjne animacje.

Nasze tanie strony internetowe są zaprojektowane tak, abyś mógł w każdej chwili zmieniać teksty albo zdjęcia, dzięki prostemu systemowi zarządzania treścią. Mało? Wgrywamy system analizujący wejścia na Waszą stronę dzięki czemu możesz na bieżąco śledzić ruch. Nasze strony są szybkie, dzięki specjalnej optymalizacji przez co są lepiej pozycjonowane w wyszukiwarkach Google.

Sprawdź cennik tanich stron internetowych: e-wizytówek, one page oraz landing page. Masz pytania? Koniecznie skontaktuj się z nami!

poznaj nasze atrakcyjne

  • Atrakcyjny projekt
  • Responsywność (RWD)
  • Animacja strony
  • Galeria ze zdjęciami
  • System zarządzania treścią
  • Statystyka strony
  • Integracja z social media
  • Dodatki: slider, mapa google, formularz kontaktowy
  • Instalacja na serwerze

zalety tanich stron www - Warszawa

Responsywność (RWD)

W dzisiejszych czasach większość ludzi korzysta ze smartfonów oraz tabletów, szukając firmy lub usługi w Warszawie i okolicach. Istotnym jest zatem, żeby mieć responsywna stronę internetową i nie stracić przyszłych klientów. Nie tylko strona w technologi RWD pomaga użytkownikom mobilnym poruszać się po Twojej stronie, ale zwiększa czas trwania sesji i zmniejsza współczynnik odrzuceń.

Niska cena

Cena zaprojektowania jednej taniej strony internetowej w technologi RWD jest niższa w porównaniu z zakupem dwóch oddzielnych witryn, a oszczędności mogą być znaczne szczególnie w Warszawie. Kolejną zaletą jest duża oszczędność czasu poświęconego na edycję treści tylko na jednej stronie. Kampanię SEO przeprowadzamy tylko dla jednej witryny co generuje niższe koszty pozycjonowania naszej strony internetowej.

Atrakcyjny wygląd

Łamiemy mity. Tania strona internetowa wcale nie musi być brzydka. Zadowolenie klienta z Warszawy i okolic jest dla nas najważniejsze, dlatego staramy się analizować potrzeby klienta oraz cele jakie chce osiągnąć. Projektując strony umieszczamy w standardzie specjalne animacje oraz efekty takie jak parallaxa, przez co wpływamy na atrakcyjny wizerunek Waszej strony internetowej oraz całej firmy i jej oferty.

projektowanie tanich stron internetowych

Przeanalizuj projekt przyszłej responsywnej strony internetowej. Przedstaw nam w punktach menu razem z podmenu (np.: o nas, nasza oferta, galeria, porftolio, kontakt itd.)

Podaj nam jaką kolorystykę preferujesz na Twojej nowej stronie www. Tonacja powinna być spójna z np. logo firmy, identyfikacją wizualną lub barwą reklamowanych produktów. Oczywiście nasza agencja reklamowa służy doradztwem w tej kwestii.

Prześlij nam linki do stron internetowych, które Wam się podobają. Na jakich elementach wam najbardziej zależy?

Jednym z ważniejszych elementów są teksty. Najlepiej jak będzie ich jak najwięcej, ale sensownie napisanych. Pamiętaj, że liczy się oryginalność. Prosimy o kontakt z nami przekażemy stosowne informacje.

Kolejnymi ważnymi elementami, które będą znajdować się na stronie są zdjęcia. Prześlij nam fotografie firmy, produktów, pracowników. Służymy doradztwem jeżeli chodzi o zdjęcia, które będą wykorzystywane jako tło lub użyte do samego projektu graficznego strony. Wykonamy do Ciebie fotografię produktową tzw. packshoty w naszym profesjonalnie do tego przygotowanym studiu.

Na stronie powinno znajdować się logo firmy, prześlij je nam. Jeżeli jeszcze go nie masz, nasza agencja reklamowa wam je zaprojektuje.

Podaj nam aktywne profile społecznościowe z linkami (Facebook, Twitter, Instagram itp.) – umieścimy ikony na stronie zintegrowane z waszymi social media.

Hosting jest miejscem na serwerze gdzie znajduje się strona internetowa, poczta i inne dane. Powinien być bezawaryjny i szybki.